250 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! | Covid 19 sebebiyle kargo firmaları kaynaklı kısmi gecikmeler yaşanabilir.

Arama yap

100% Güvenli Alışveriş | Hızlı teslimat

Teslimat ve İade Şartları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Aydın merkezli şirketimizden ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmasıyla (Yurtiçi Kargo) gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

İade, Değişim ve İptal Şartları
Siparişinizi iade etmek için ‘Bize Ulaşın’ sayfası üzerindeki formu doldurarak, iade@cupidolio.com e-mail adresine talebinizi e-mail olarak ileterek ya da +90 532 246 28 46 telefon numaramızı arayarak siparişinizi iade/iptal nedeniniz ile bildirmelisiniz.

Siparişim onaylanmış yine de iptal etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  • Eğer siparişiniz onaylanmış ancak henüz kargoya verilmemiş ise +90 532 246 28 46 no’lu telefonumuzdan arayarak veya iade@cupidolio.com e-mail adresine talebinizi e-mail olarak bize hemen iletmeniz gerekmektedir.
  • Siparişiniz kargoya verilmiş ancak siz siparişinizi henüz teslim almadan önce iade etmeye karar verdiyseniz, ürünün size ulaşmasını bekleyip, ürün geldiğinde paketi teslim almadan ve paketi açmadan aynı kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise +90 532 246 28 46 no’lu telefonumuzdan arayarak veya iade@cupidolio.com e-mail adresine talebinizi e-mail olarak bize hemen iletmeniz gerekmektedir.
  • Siparişinizi teslim aldıktan ve paketi açtıktan sonra, iade etmeye karar verirseniz, bu durumda “Ürün İade Etme Prosedürünü” takip etmeniz gerekir. Tüketici Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuata göre, “Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız günden başlayarak 14 (on dört) gün içerisinde kullanılmalıdır. Bu süre içinde, cupidolio.com sitesinden almış olduğunuz ürünü kargo teslim tutanağı örneği ve fatura aslı ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürünün iade edilebilmesi için tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Orijinal kutusu ile ürünü, ürün faturasını, Cayma Formu ile siparişinizi size getiren anlaşmalı olduğumuz aynı kargo ile gönderen adresimize göndermeniz gerekmektedir. İade kargo ücreti tarafınıza aittir. Cayma Hakkı’nızı Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde gösterildiği şekilde kullanabilirsiniz.

İade Sırasında Tüketicinin Dikkat Etmesi Gereken Konular;

  • İade edilecek ürün(lerin) orijinal ambalajında, eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve mutlaka ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
  • Faturasız iadeler kesinlikle kabul edilmemektedir.
  • İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı’nın İstisnaları” maddelerine uygun olmalıdır.
  • Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin iadesinde, kurumun düzenlemiş olduğu, kargo ücreti belirtmeden “ürün birim fiyat + kdv” şeklinde kesilmiş fatura ile iade edilmelidir, aksi takdirde iade işleminiz gerçekleşmeyecektir.

 

Ayıplı Ürün İadesi

Standart olarak, siparişiniz paketlenmeden ve kargoya teslim edilmeden önce kalite kontrolü yapılmaktadır. Ancak yine de üründen kaynaklanan herhangi bir ayıp olması durumunda, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 6 (altı) ay içinde iade edebilirsiniz.

Siparişim kargoda eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuz da bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturarak kargoyu almadan geri iade etmelisiniz.

Siparişim kargoda hasarlı olarak çıkarsa ne yapmalıyım?
www.cupidolio.com’dan yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması güvencesi altında olup, taşınma ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Tüm sorularınız ve şikayetleriniz için www.cupidolio.com sitemizdeki Bize Ulaşın sayfasından Destek Talebi oluşturabilir, info@cupidolio.com adresine mail atabilir veya +90 532 246 28 46 numarasını arayarak belirtilen mesai saatlerinde müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Unvanı: Gülfem Üçyaşar Cupidolio Ticaret ve İnternet Satışı
Mail: info@cupidolio.com
Ticaret Sicil No: 1847-Germencik
Mersis No: 4531937828000001
Vergi Dairesi: Germencik
Vergi Numarası: 9050428084
Telefon: +90 532 246 28 46
Adres: Ortaklar Mh. Çamlı Sk. No:9 Germencik/Aydın/Türkiye

Yukarı git
Ürün sepetinize eklendi